Екскурзије и излети

HXJ

Планиране екскурзије и излети за школску 2019/2020. годину

Ове године за ученике Основне школе „Олга Петров” биће организовани излети и екскурзије за ученике старијих разреда односно рекреативна настава за ученике млађих разреда.

За ученике од I до IV разреда биће организована рекреативна настава на планини Гоч.

Ученици V и VI разреда провешће једнодневне излете, током којих ће посетити археолошко налазиште Виминацијум (ученици V разреда) односно Тршић, родно место Вука Караџића (ученици VI разреда).

За ученике VII разреда биће организована дводневна екскурзија, током које ће боравити у
Сокобањи, док ће ученици VIII разреда провести три дана у селу Брзеће на Копаонику.

Сви излети и екскурзије реализоваће се током маја месеца 2020. године.